5 Beyaz Gömlek Kombin Önerisi

Kadınlar her gece yatarken ve her sabah kalkarken ‘Bugün ne giysem? ‘ sorusu kafalarındadır. Çalışan kadınlar için her güne ayrı kıyafet seçmek oldukça zor gelir. Birde bu seçimi sabaha bırakıp zamanla yarışırlarken yapılan yanlış tercihler, gün boyu onların mutsuz olmalarını sağlar. İşyeri ciddiyetine ve şıklığına en uygun parça kesinlikle beyaz gömlektir. Beyaz gömleği kombine ederken hep aynı parçaları tercih etmemeniz için size 5 farklı beyaz gömlek kombin önerimiz var.

 

  1. Beyaz Gömlek Ve Siyah Ceket

Beyaz gömleğe en çok yakışan parça şüphesiz ki siyah cekettir. Hem kontrast yaratır hem de oldukça resmi gözükmenizi sağlayacaktır. Beyaz gömlek ve siyah ceketin üzerinde sımsıkı toplayacağınız saçlarınız ile mükemmel bir görüntüye kavuşacaksınız.

Beyaz Gömlek Kadın

  1. Beyaz Gömlek Ve Kalem Etek

Hem vücudunuzun güzelliğini ortaya çıkarmak, hem dekolte vermeden bir estetik sağlamak, hem de resmi görünmek istiyorsanız beyaz gömlek ile kombin edeceğiniz kalem eteklerin içinde istediğiniz resme ulaşacaksınız.

 

  1. Siyah Pantolon Ve Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek deyince akla ilk gelen parça siyah pantolonlardır. Oldukça klasik bir görüntü olsa da, yıllardır kadınların vazgeçilmez şıklığı yakalamalarını sağlıyor.  Pantolonun devamı olarak görünen siyah topuklu bir ayakkabı ile kombini tamamladığınız zaman harika gözükeceksiniz.

Beyaz Gömlek Kombin

  1. Yüksek Bel Pantolonlarla Beyaz Gömlek Kombinleri

Beyaz gömleklerle kullanabileceğiniz birçok yüksek bel ve kısa paça pantolonlar vardır. Bu kombini yaparken gömleği pantolonun içine sokun ve ayakkabı tercihi yaparken topuklu, zarif modelleri tercih edin.

  1. Taytları da Beyaz Gömleklerle Kullanmayı Unutmayın

Taytları günlük hayatta kullandığımız kadar iş hayatımızda da kullanabiliriz. Uzun beyaz gömleklerin altına giyeceğiniz koyu renk taytları tamamlaması için ister düz ister topuklu aynı renk çizmeler tercih edebilirsiniz.

Gömlek Kombinleri

Yukarıdaki 5 farklı beyaz gömlek kombinlerini, kendi tarzınıza uydurarak ve aksesuarlarla süsleyerek oldukça şık bir görüntü yakalayarak kullanabilirsiniz.