Günümüzün trend çanta modelleri arasına giren clutch çanta eskiye göre sadece etkinlikler ve gece hayatında değil, her alanda kullanılmaktadır. Keçe, jüt, organik clutch çanta gibi birçok modeli mevcuttur. Bunlar arasında en çok tercih edileni organik bez clutch çanta modelidir. Bu modelleri bir başlık altında inceleyebiliriz.

toptan-dogal-clutch-bez-canta

Doğal Clutch Bez Çanta Modelleri

Birçok clutch bez çanta modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edileni de kanvas clutch çanta modelidir. Bu modelin ölçüleri 25×18 cm’dir. Aynı modelin siyah rengi de bulunmaktadır. Kanvas clutch çanta modeli içinde üç kat astar ve bir kat sünger bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu modele alternatif olarak tercih edilebilen astarsız rips clutch çanta modeli dört farklı ölçü ve iki farklı fermuar konumu ile sekiz çeşide ayrılmaktadır. Bu ölçüler 15×13 cm, 15×15 cm, 21×15 cm ve 25×18 cm’dir. Fermuar konumu ise üst ve yanda bulunmaktadır. Astarsız rips clutch çanta modeli ham renk olmak üzere tek renktir. Kanvas clutch çanta ve astarsız rips clutch çanta baskılı olarak satılmaktadır ve toptan clutch çanta satın alımlarında üzerine baskı uygulanabilmektedir.

baskili-organik-clutch-bez-canta

Baskılı Clutch Bez Çanta

Baskılı clutch bez çanta modelleri üçe ayrılmaktadır. Bunlar transfer baskılı, folyo baskılı ve emprime baskılı clutch çanta modelleridir. Beş yüz adet ve üzeri siparişlerinizde emprime baskı, beş yüz adet altındaki siparişlerinizde ham renk clutch çantaya transfer baskı, siyah renk clutch çantaya folyo baskı uygulanmaktadır. Toptan satın alarak istediğiniz tasarımı clutch bez çanta üzerine yaptırabilirsiniz. Baskılı clutch bez çanta ile kombininize uyum sağlayabilirsiniz. Transfer baskı ve folyo baskı seçeneklerinde tasarım ve renk sınırı olmadan her tasarımı baskılı clutch bez çanta üzerinde görebilirsiniz. Baskılı clutch bez çanta ile birçok farklı kombin yaratabilir, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Clutch çanta kalemlik, cüzdan, makyaj çantası gibi birçok amaçla kullanılabilmektedir. Toptan baskısız veya baskılı clutch bez çanta siparişi vermek veya detaylı bilgi almak isterseniz İşte Çanta ile iletişime geçebilirsiniz. Minimum on adet olmak üzere istediğiniz tasarımı clutch bez çanta üzerine yaptırabilirsiniz. İşte Çanta’nın iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 toptan-dogal-baskili-clutch-canta

 

İletişim Bilgileri

Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta