Kot pantolonlar, bayanların ve erkeklerin günlük hayatlarında vazgeçilmez parçalarından biridir. Gardıroplardan eksik olmayan parçadır. Kadınlar özgür hissedebilmek için en rahat kot pantolonlar ile kombin yaparlar. Pratik ve de şık kullanımı olan kot pantolonlar, rahat hareket etmenizi sağlar. Gezmeye giderken veya alışverişe çıkarken en çok kullandığımız giysilerdendir. Kot pantolonu her şey ile kombinlemeniz mümkün. Tişörtler, bluzlar, gömlekler, ceketler, aklınıza ne gelirse…

Bu sezona damgasını vuran modeller arasında kıvrılmış paçalı kotlar, yırtık kotlar, yüksek bel ve dar kesim kotlar, boyfriend jeanlar, taş ve zımba detayı bulunan kotlar da yer alıyor. Jean modelleri ile birlikte hem spor hem de klasik tarz yaratabilme imkanına sahipsiniz. Özellikle yırtık kotlar son senelerin vazgeçilmez pantolonlarından. Ayrıca yeni ünlü olmaya başlayan boyfriend jeanlar ile çok şık bir görünüme sahip olmanız mümkün. Taş ve zımba detaylı kotlar ise şıklığınıza şıklık katacak cinsten.

Eğer kombininizde klasik bir tarz yaratmak istiyor iseniz kumaş gömlekler ile kot kombini yapabilirsiniz. Bu kombine bir de ceket ekleyebilirsiniz. Ayrıca blazer ceketler ve Oxford ayakkabılar ile birlikte bu kombini taçlandırabilirsiniz. Eğer şık bir görünüm istiyorsanız salaş bluz modelleri ile kot kombini yapmalısınız. Bu kombine de saat veya bileklik ile şıklık katabilirsiniz. Eğer modern bir görünüm istiyor iseniz yırtık kot pantolonu tercih etmelisiniz. Bu kombini de şık bir kolye ve küpe ile tamamlayabilirsiniz. Siz de bu tarza ayak uydurarak kendinize en uygun gördüğünüz kombini yapabilirsiniz. Eğer amacınız tarzınıza tarz katmak ise aşağıda paylaşmış olduğumuz kot pantolon modelleri tam sizlik. Aşağıdaki resimleri inceleyerek kendinize bir fikir oluşturup kombininizi yaratabilirsiniz. Ayrıca bu kombininizi aksesuarlar ile taçlandırmayı da unutmayın.

dar-kot

 

bayan-bol-paca beyaz-pantolon En-İddialı-Yamalı-Kot-Pantolon-Kombinleri Siyah-Yamalı-Kot-Pantolon-Kombinleri yamali-kot