Son dönemlerin en gözde modaları arasında bez çantaların kullanımı yer alıyor. Özellikle geçtiğimiz yaz, bez çantaların kullanımına hemen her alanda rastlar olduk. Sokakta, alışverişte, piknikte, sporda vesaire pek çok alanda bez çantalar oldukça sık kullanılmaya başlandı. Bu sık kullanılmanın nedenleri arasında bez çantaların oldukça kullanışlı olmaları da yatıyor. Çünkü diğer çantalara nazaran kullanımı oldukça kolay ve temizliği, yıkanabilmesi vesaire de son derece rahat olabilmektedir. Toptan bez çanta siparişi vermek isterseniz 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

baskili-toptan-bez-canta

Günlük Kullanım İçin Bez Çanta

Günlük kullanımda bez çantaların genellikle farklı kumaşlardan yapılan türlerine rastlamak mümkün. Bu tarz bez çanta modelleri üzerlerine yapılan çeşitli baskılar sayesinde, kendi tarzınıza uygun kullanıma son derece açık ürünlerdir. Hatta öyle ki özel tasarımlarınızı kendiniz çantaların üzerine uygulayarak da bu çantaları gülük hayatta kullanabilirsiniz. Hazır baskılarda da artık sizin tercihlerinize uygun olarak özel tasarımlı ürün yapan firmaların varlığı da söz konusudur.

bez-canta-kullanim-alanlari-hobi-promosyon

Promosyon Bez Çanta

Bez çantaların bir diğer kullanım alanı reklam amaçlı olarak promosyon çanta üretilmesidir. Bez çanta kullanımının yaygınlaşması dolayısıyla, pek çok firma reklamını yapabilmek için bu çantalarda dağıtmaya başladı. Daha önceleri daha çok eczaneler tarafından dağıtılan bu tarz bez çantaları artık hemen her firmanın dağıttıklarını görmek mümkündür.  Promosyon bez çanta siparişi vermek isterseniz 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya destek@istecanta.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

bez-canta-kullanim alanlari

Hobi Bez Çanta Yapımı

Bez çantaların hobi amaçla yapımı da son dönemlerde oldukça sık rastlanan bir durum. Bu tarz hobilerle ilgilenen ve azıcık da dikiş yapmayı bilen hanımlar, bez çantalarını kendileri dikmeyi ve boyamayı tercih ediyorlar. Dikimi son derece kolay olan bu tarz bez çantaların, nasıl süsleneceği, ne tarz bir askı uygulanacağı gibi hususlar da tamamen sizin özgür iradenize kalmış oluyor. Bu nedenle de pek çok kişi bez çantalarını kendisi yapmayı tercih edebiliyor.