baskili-clutch-canta-modelleri-kapak

Firmamız baskılı el çantası özellikle clutch çanta modelleri  üretiminde İstanbul’da önde gelen firmalardan biri olmakla beraber müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmet anlayışıyla kaliteli ürünler üreten ve yıllardır bu işte adından söz ettiren bir firmadır. Hizmetimizin sizi memnun bırakacağından emin olup iddia ediyoruz ki bez çanta üretiminde bir numarayız.

Hediyelik ürünlerin birçok çeşidine piyasada rastlayabilmek mümkün olmaktadır. Toptan bez çantaları özellikle günlük clutch çanta kaliteli ve uzun ömürlü, dayanıklı bir ürün olmasıyla hediyelik eşya söz konusu olunca gözünüze çarpacaktır. Fiyatlarımızı ve hizmetlerimizi öğrenmek için iletişim numaramız olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca İşte Çanta olarak bizlere destek@istecanta.com adresinden de ulaşmanız mümkün.

baskili-clutch-canta-modelleri

Farklı türlerde günlük clutch çanta ürünlerimizle ayrıca 60’dan fazla modeli barındıran stoklarımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca clutch çantalar üzerine baskı da yapılabilmektedir. Fimanızın logosunu ve iletişim adresini fotoğrafların ve değişik görsellerle, tasarımların baskısını yapabildiğimiz en son teknoloji makinalarımızla siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Clutch bez çanta üzerine baskı aşaması detaylarını aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

 

Clutch çanta modelleri ayrıca doğallığı ve çevre dostu oluşuyla da dikkat çekmektedir ve kullanan müşterilerimiz bu ürünleri çok tercih etmekte ve memnun kalmaktadırlar. Firmamız ucuz toptan hediyelik eşya sektöründe doğa dostu üretimi tercih ederek bu doğaya saygılı tutumuyla dikkat çeken bir firmadır.

baskili-gunluk-clutch-canta-toptan

İstanbul’da hediyelik el çantaları genellikle İstoç’tan temin edilebilmektedir. Biz İşte Çanta olarak baskılı hediyelik çantaları üretmekteyiz ve bu işi büyük bir ciddiyetle yapmaktayız. İstanbul İstoç’da yer alan satış ofisimiz Mahmutbey Mahallesi 25. Ada No:78 Bağcılar’da yer almaktadır. Ayrıca iletişim bilgilerimize sitemizin iletişim bölümü tıklayarak da ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Hemen iştecanta.com adresini ziyaret ederek clutch çanta online alışveriş avantajından yararlanabilirsiniz.

35 yıldır sektörde hizmet sunan firmamız iki yüzü aşkın ajansla ve dünyaca ünlü markayla çalışmaktadır. Referanslarımız kaliteli hizmet anlayışımızın göstergesidir.

clutch-canta-online-alisveris

Ayrıca clutch çanta online alışveriş imkanı da sitemiz aracılığıyla sunulmaktadır. Fiyat almak ve diğer hizmetlerimizden haberdar olmak için iletiişim adremiz olan 0216 643 21 00 nolu telefondan bizlere ulaşmanız münkün olacaktır. Ayrıca bilgi alabilmek için e-mail adresimiz olan destek@istecanta.com adresinden de bize ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. En kaliteli ve en şık clutch çanta modellerini bulabileceğimiz firmamız bu konuda en doğru adrestir.