Clutch Canta Modelleri

En Güzel Hediye: Bez Çanta

Sevdiğiniz insanları mutlu etmenin bir yolu hediye almaktır. Çanta alınabilecek en güzel hediyelerdendir. El çantası veya kol çantası fark etmeksizin her türlü çanta hediye olarak güzel bir seçimdir. Hediye almak da vermek de mutluluk eder. Ama en çok mutlu eden ise aldığınız hediyenin kullanıldığını görmektir. Toptan el çantası üretimi yapmaktayız. Hediye olarak seçtiğiniz model üzerine hediye edeceğiniz kişiye bir not yazabiliriz. Notun yanında istenirse güzel bir resminizin baskısını yapabiliriz. Böylece hediye her kullanıldığında yaşanan anılar hatırlanacaktır. En farklı ve tarz hediyesi olacaktır. Bayan el çantası modelleri ve fiyatları incelendiğinde hediye için ortalama bir rakama sahip olduğu görülecektir. Pamuklu ve doğal olması ise çevre dostu yaklaşımınızın güzel bir yansıması olacaktır.

fermuarli-rips-canta

 

Günlük El Çantası

2019 yılının ilk günlerinden itibaren artık marketlerdeki naylon poşetler para ile satılmaya başlayacak. Böyle olunda market masrafının üzerine bir de poşet ücreti eklenecektir. Gereksiz masraf yapmayı kimse istemeyeceği için kendine çevreyi kirletmeyen, daha uzun süreli kullanılabilen bir ürün seçecektir. El çantası bayan çeşitlerimiz market alıverişlerinde bile kullanılacak genişliğe sahiptir. El çantası bayan günlük modellerimizde körük olduğundan dolayı çok fazla malzeme almaktadır. Dayanıklı olduğu için endişe duymadan marketten aldığınız ürünleri alıp taşıyabilirsiniz. Üstelik poşetler tek kullanımlık ürünler iken bez çantalar çok daha uzun süre kullanılabilir. Bayan el cüzdanı da para ve değerli evrakları taşımak için oldukça idealdir.

En Doğal Promosyon Hediyesi

Promosyon, marketlerin, mağazaların, markaların reklamını yapmak için dağıttıkları ücretsiz ürünlerdir. Anahtarlıklar, kalemlikler, defterler gibi ürünler promosyon olarak dağıtılır. Amaç üzerinde basılı olan markanın reklamının yapılmasıdır. El çantası modelleri üzerine basılan marka logosu ile promosyon amaçlı kullanılmaktadır. Dünyanın önde gelen markaları ile çalışan firmamız çok sayıda markanın promosyonlarını üretmiştir. Promosyon erkek el çantası son zamanların en fazla beğenilen ürünü oldu. Bez torbaların ve çantalar doğal ve pamuklu olmasından dolayı tercih edilmektedir. Doğal olan bu ürünler hem markanın doğaya sahip çıktığı anlamını taşırken hem de uzun süreli reklam amacını gerçekleştirir. Promosyon amaçlı toptan bayan çanta cüzdan siparişini Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25.ada no:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL adresimizden veya Tel: 0212 659 72 77(PBX)  numaramızı kullanarak verebilirsiniz.

Erkekler İçin Özel Ürünler

Çanta kadın ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarıdır. Erkekler sırt çantası, evrak çantası gibi modelleri kullanmaktadır. Erkek portföy çanta modellerimizin üretimi Eminönü İstoç’ta Mutsan Sanayi Sitesi M4 Blok No:27 İkitelli/İSTANBUL  adresindeki fabrikamızda yapılmaktadır. Çeşitli renklerde üretilen erkek portöy çantalarını üreten çok sayıda firma bulunmaktadır. Fakat ağır renk tonları ve kusursuz dikişiyle ürünlerimiz daha fazla talep görmektedir. Portföy çanta kadar fazla kullanılan erkek el cüzdanı çeşitlerimiz fermuarlıdır. İçine telefon gibi acil ihtiyaçların konulabilmesini kolaylaştırmak için standart boyuttan biraz büyük yapılmaktadır. Kanvas malzemeden 9*17 cm ebatlarında üretmekteyiz.