EN TREND; CLUTCH ÇANTA

0
211

Günümüz yaşamında onlarca çeşit çanta bulunmaktadır. Sokakta gezerken kollarda bunların birkaçını görebilirsiniz. Clutch çanta da bunlardan biridir. Portföy çanta ve el çantası isimleriyle de anılan bu çanta birçok amaçla kullanılabilir.

Clutch Çanta Kullanım Alanları

Clutch çanta makyaj çantası, kalemlik, cüzdan gibi birçok amaçla kullanılabilir. Özel günleriniz için de kullanıma uygundur. Eskiden gece hayatında ve etkinliklerde genellikle kadınların kullandığı clutch çantalar bugün herkes tarafından er alanda kullanılmaktadır. Clutch çanta aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahip olduğundan sahilde de birçok amaçla kullanılabilmektedir. Kullanıcılar toptan baskılı olarak satın alıp perakende satış ile ek gelir de sağlayabilmektedir. Genellikle siyah ve ham rengi tercih edilen clutch çantalara baskı da yapılabilmektedir.

siyah-su-gecirmez-portfoy-clutch-canta

 

Baskı Clutch Çanta

Baskılı clutch çanta çeşitlerini Zet gibi web sitelerinden hazır olarak alabileceğiniz gibi toptan sipariş vererek dilediğiniz baskıyı da yaptırabilirsiniz. Baskılı clutch çanta için tasarımınız varsa ve yaptıracak firmayı bulamadıysanız size İşte Çanta’yı önerebiliriz. Ek gelir sağlamak isterseniz toptan satın alıp Zet ve benzeri web sitelerinde perakende satış yapabilirsiniz.

toptan-baskili-trend-el-cantasi

Makyaj Çantası Modelleri

Portföy çanta çeşitlerini makyaj çantası olarak kullanabilir, kombininizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz baskıyı yaptırarak, üzerine çizim, boyama veya süsleme yaparak kombininizi daha da tarz hale getirebilirsiniz. Pamuktan üretildiği gibi başka çeşitleri de bulunmaktadır fakat doğal olduğu için makyaj çantası olarak en çok tercih edilenleri %100 doğal pamuk clutch çanta çeşitleridir.

trend-toptan-baskili-clutch-canta

Doğal El Çantası

Clutch çantanın %100 pamuktan üretilen çeşitleri uzun süre kullanılabilmekte, aynı zamanda doğa dostudur. Kullanıcılar uzun süreli kullanabildiğinden çöpe yahut çevreye atmamaktadır. Aksi olsa dahi doğal olduğundan çevreye zarar vermemektedir. Plastik torbalara kıyasla clutch çanta 4 katmandan oluşmaktadır. Dışında kanvas kumaş, içinde üç kat astar bulunmaktadır. Dilediğiniz takdirde astarsız çeşitlerini de satın alabilirsiniz. Birçok clutch portföy çanta çeşidini İşte Çanta web sitesinde görebilirsiniz. Baskılı siparişleriniz ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarından İşte Çanta’ya ulaşabilirsiniz.

baskili-toptan-portfoy-canta

İşte Çanta İletişim Bilgileri

İşte Çanta’ya aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.
Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta