Dolabınızda bir pançonuz, çeşit çeşit külotlu çorabınız, oversized sweatshirtünüz ve etnik desenli şallarınız varsa geçiş dönemine hazırsınız demektir. Peki, bunları nasıl giyelim, nelerle kombinleyelim?

 

Opak çorap ve mini elbiseler

Günümüzün en trend stil tercihleri arasında yaz ve kış kumaşlarını karıştırmak geliyor. Kalın kışlık kumaşlarla kombinleyeceğimiz mini elbiseler de bunun en hoş örneklerinden. Çiçekli ve desenli mini elbiseleri uygun renkteki bir çorap ve botlarla giyip, üstüne de tam elbisenin boyunda kalın örgü bir hırka giyerek romantik bir görüntü elde edebiliriz.

elbise

Pançolar

Geçiş mevsiminin vazgeçilmezi panço, her kadının dolabında olması gereken muhteşem bir kurtarıcı parça. Pançoların her tarz ve modeli gerçekten muhteşem. Bir panço ile vermek istediğiniz havayı tam olarak verebilirsiniz. Bohem ve salaş bir kadın mısınız, şık ve asil bir duruş mu sergilemek istiyorsunuz yoksa çocuksu ve eğlenceli misiniz? Bunların hepsini tek bir parça ile vurgulamanız mümkün.

panco

Oversized sweatshirtler

Oversized kıyafetler günümüzde birçok kadının en sevdiği ürünler arasında bulunuyor. Oversized kıyafetleri kullanmanın en güzel yolu, onları vücuda yapışan parçalarla ya da çok kısa etek ya da şortlarla kombinlemek. Kapşonlu oversized sweatshirtler de bu şekilde kombinlenmeli hatta ayağınızda beklenmedik bir stiletto ile…sweatshirt

 

Etnik desenli şallar

Etnik desenli şallar da geçiş döneminde sizi, istediğiniz rahat ve hoş havaya sokacaktır. Hırka ya da ceket giymek istemediğinizde omzunuza etnik desenli kocaman bir şal alın.

hirka

Sonbahar renkleri

Sonbahar renkleri biraz depresif biraz da romantik gelebilir ama yılın kısa bir süresinde siz de doğaya uyum sağlayın, doğanın bir parçası olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın. Kahverengiler, hardallar, turuncular, haki yeşiller giyin ve doğanın renklerine karışın.

sonbahar01