Clutch Canta Modelleri

Günümüzde günlük clutch çanta birçok hediye çeşidi bulunmaktadır. Özel günlerde bu hediyeler sevdiklerimize verdiğimiz değerin basit bir şekilde ifade edilmesidir. Doğum günü, düğün, nişan gibi özel günlerde çok değer kazanan hediyelerin farklı şekilleri olabilir. Bunlar klasik olarak çanta, saat, taki, mücevher gibi hediyeler olsa da artık günümüz de toptan clutch çanta modelleri çok daha özel hediyeler olarak görülmektedir.

Günlük clutch çanta modellerinin 60’dan fazla çeşidi bulunmaktadır. Sırt çantası, büzgülü sırt çantası, postacı çantası, kalemlik, telefon kabı gibi sayısız modellere İşte Çanta’dan ulaşırsınız. Ayrıca işteçanta.com olan web sitesinden clutch çanta online alışveriş seçeneğine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgiye sahip olmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

Mail: destek@istecanta.com

Gunluk Clutch Canta
Ayrıca bunların yanında bez çantaların üzerine baskı yapılabilir ve baskılı olarak üretilebilirler. işteçanta bünyesinde bulunan yüksek teknolojili baskı cihazları sayesinde kendi tasarladığınız herhangi bir tasarım, isim ya da fotoğraf dahil birçok şey baskı olarak çantalarınızın üzerlerinde yer alabilirler. Böylece sevdiklerinize harika sürprizler yapabilirsiniz.

Aşağıdan clutch çanta transfer baskı tanıtım videosunu da izleyebilir, ürünün görünümü ve baskı aşaması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Günümüzde hediyelik clutch çanta modelleri İstanbul’da İstoç gibi bölgelerde kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu hediyelik çantaların tamamının her modeldeki üretimi tarafımızca yapılmakta ve tasarımı da sizler için düzenlenmektedir. Bizler de İşte Çanta olarak İstoç’da bulunan ofisimizde sizlere clutch çanta gibi birçok harika modellerde çok kaliteli hediyelik çanta modellerini sunmaktayız.

Clutch Canta Modelleri
Sevdiklerinize hediyelik günlük clutch çanta almak ve onlara kendi fotoğrafınızın üzerinde basılı olduğu mükemmel bir hediye sunmak isterseniz, Clutch çanta online alışveriş ile sizlere satışa işteçanta.com adresinde sunulmaktadır. Aynı zamanda aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden de bizlere ve ofisimize ulaşabilir, hediyelik çanta modellerini inceleyebilir ya da aklınıza gelen her soruyu bizlere sorabilirsiniz.

İşte Çanta

Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

Tel: 0212 643 21 00 / 0212 526 78 78

Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

Mail: destek@istecanta.com

Instagram hesabımız @istecanta kullanıcı adı iledir. Takip edip, kampanyalardan ve moda bez çantalardan haberdar olabilirsiniz.