Güzel olmak mı yoksa stil sahibi olmak mı? Bu soruyu yanıtlamadan önce imaj ve stil kavramlarını ayırt etmek gerekir. İmaj bir vitrindir, herhangi bir yere; işe, davete vs. gittiğinizde ona göre bir seçim yapıyorsanız, değişiyorsanız bir imaj seçiyorsunuz demektir. Stil ise karakterdir. Karakterinizin yansıması olan stil, çocuk yaşta etkili olmaya başlar. Küçük yaştaki bir çocuk bile kendi seçtiğini giymek ister. İşte bu bir stildir! Stil sahibi olmak için de insanın kendini tanıması gerekir. Bana ne yakışır? Sorusunun cevabıdır stil. Hangi rengin yakıştığını, hangi parçayı iyi taşıdığını bilmektir stil.  Bugün hem güzel hem stil sahibi olanlar yok mu? Elbette var! Peki, güzellik mi önce gelir, stil mi? Şimdi bu sorunun cevabını bulalım. Güzellik göreceli bir kavramdır, öncelikle bunu bilmelisiniz. Göreceli olmasının yanında, güzellik değil bakımlı olmak önemli. Bakımlı olarak da güzel görünmek mümkündür. Bakımlı olmayı stil içerisine alabiliriz. Sonuçta bakımlı olmayı seçmek bir karakterdir. Karakterinizi en iyi şekilde yansıtan stili bulmak gerek!

Geçmişten Gelen Stil İkonu Marilyn Monroe

marilyn-monroe-marilyn-monroe-3197880-974-128028839916Gerek kullandığı saç stili gerekse kullandığı renkler ve parçalarla tam bir stil ikonu. Hiç kuşkusuz ki beyaz kürkü ona çok yakışıyor.mjhg66973175Siz de kendinize en yakışan saç biçimini ve en doğru kıyafetlerle stilinizi konuşturabilirsiniz.

Stil İkonu Diğer Ünlüler

Victoria Beckham

kjhygtfrd732978

İngiliz şıklığı ve sadeliği ile süper bir anne ve iyi bir tasarımcı. Pop starlıktan moda ikonluğuna giden yolda, büyük yol kat etti.

 

 

Blake Lively

kjihuy21118228

Abiye ve spor parçaları birlikte kullanması ile dikkat çeken Lively, yeni bir akımın önünü açıyor.

Beyonce

beyonce

Moda ve trendlere yön veren Beyonce’a, her giydiğinin ayrı ayrı yakıştığı imrenerek söylenebilir. Tüm dünyada takip edilen ve beğenilen Beyonce, giydiği her şeyi çok güzel taşıyor.