Bez çanta bugün gittikçe popülerleşen bir üründür. Bez çanta satışı ek kazanç sağlamak için en iyi yollardan birisidir. Toptan bez çanta alıp satış yapmak istiyorsanız kaliteli ve güvenilir bir firmaya ihtiyacınız vardır. Size önerimiz İşte Çanta olacaktır. İşte Çanta’ya 0212 643 2100 numaralı telefondan ulaşabilir, destek@istecanta.com adresine mail atabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vereceklerdir.

Bez Çanta Boyama, Süsleme

Bez çanta kullanarak hem doğayı korumuş olursunuz hem de sanatsal ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz bez çanta üzerine boyama, süsleme, dikiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızla beraber etkinlikler de yapabilirsiniz. Ürettiğiniz sanat eserlerini satışa sunarak güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Boyama yapılan bez çantalar perakende satış sitelerinde 30 ile 100 TL arasında fiyatlarla satılmaktadır. Zet.com bu web sitelerden bir örnektir.

 

Baskılı Bez Çanta

Bez çanta üzerine çizdiğiniz resimlerin, fotoğraflarınızın veya tasarımlarınızın baskısı yapılabilir. Baskılı bez çantalarınızı yine Zet ve benzer web sitelerinde veya elden satış yapabilirsiniz. Baskılı bez çantaların bunun gibi sitelerdeki satış fiyatı 15 ile 60 TL arasındadır. Baskılı bez çantalar turistik mekanlarda oldukça rağbet görmektedir. İstediğiniz takdirde üzerine hatıra tasarımlı baskılar yaptırıp tatil bölgelerinde satışa sunabilirsiniz.

Ham Bez Çanta Toptan Nereden Alınır?

Toptan ham bez çanta alabileceğiniz yerler Eminönü, İstanbul’da bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen ve kullanıcılardan en iyi yorum alan firma İşte Çanta’dır. Gerek kalitesi gerek fiyatı açısından oldukça güvenilirdir. Firmanın Eminönü mağazasına gittiğimizde bizi hoş bir şekilde karşıladılar. Mağazada renk renk ve çeşit çeşit çantalar gözümüze çarptı. Fiyatlarsa yüksek kaliteli ürüne göre gayet uygun. Örnek verecek olursak baskısız clutch çanta 5,95 TL. Eğer 20 adet veya daha fazla alırsanız fiyatlar gittikçe düşüyor. Güncel fiyatları firmanın kendi web sitesi olan iştecanta.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Sizin de bez çanta üzerinde yaptığınız tasarımlarınız, çizimleriniz varsa yorumlarda görmek isteriz.

Bazı kullanıcı tasarımları aşağıda yer almaktadır.

Transfer Baskılı Clutch Çanta

Picture 1 of 5