Kadınlar Gününe Özel Baskılı Bez Çanta

Bez çanta, geri dönüşüm özelliğine sahip olan, çevre dostu ve uzun ömürlü çantalardır. Her geçen gün kirlilikle mücadele edilen çevremizde, plastik ve naylon poşetler kullanmayı bırakıp, bez çanta kullanmak en ideal çözüm olacaktır. Plastik ve naylon poşetler, çevreye atılmakta ve pek çok canlıya zarar vermektedir. Ayrıca doğada çözünürlüğü olmadığından dolayı çevremizin daha çok kirlenmesine neden olmaktadır. Bilinçli çoğu birey, bez çanta kullanımına özen göstermektedir.
Geri dönüşüm özelliği olan bez çantaların geniş kullanım alanları mevcuttur. Anti-bakteriyel yapısı sayesinde hiçbir canlının sağlığını tehdit etmez. Dayanıklılığı sayesinde ise uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Bunun yanı sıra, işlevselliği oldukça fazladır. Hem omuz çantası hem de bez sırt çanta olarak kullanılabilen modeller mevcuttur.

kadınlargünü-f

En Etkili Promosyon Ürünleri

Günümüzde yalnızca kişisel olarak değil, aynı zamanda bilinçli ve doğa dostu firma tarafından da bez çantalar tercih edilmektedir. Ayrıca bez çantalar üzerine yapılan baskılar sayesinde etkili promosyon ürünleri ya da kadınlar gününe özel bir hediye  haline gelmektedir. Firma müşterilerini bilinçlendirmek, onları çevreye duyarlı bireyler haline getirmek adına, bez çantalara yönelmelidir. Bunun yanı sıra bez çantaların üzerine yapılacak tasarım ve logo baskıları sayesinde, kalıcı olarak reklam ve tanıtımlarını yapabilirler.

Güçlü Marka İmajı Yaratmak
Bez çantalar proje ve fuar etkinliklerinde de oldukça ideal bir tanıtım haline gelecektir. Çünkü promosyon ürünlerin en önemli özelliği, hedef müşteri kitlesine güçlü marka imajı yaratmak ve bilinirliği arttırmaktır. Ayrıca ürün insanların işine yaradığı için ne kadar sık kullanılırsa, o kadar dikkat çekici bir hal alacaktır. Bu yüzden baskılı bez çanta, firmaların arzu ettiği ilgiyi görmesine imkan sağlayacaktır.
35 yıllık tecrübemiz ve çalışmakta olduğumuz iki yüzden fazla ajans ve dünyaca bilinen markalar için üretmiş olduğumuz bez çantalar ile bu teoriyi kanıtlamış olduk.
0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com
Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar / İSTANBUL

Baskılı Ham Bez Çanta İmalatı

Ham bez çantaların, yapıldığı malzeme ve üzerine yapılacak olan baskının kalitesi oldukça önemlidir. Üretici firmamız bez çanta imalatı sırasında %100 pamuk kullanmaktadır. Pamuklu bez çantalar, nefes alabilir özelliğe sahip olmasının yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Ayrıca yapılan baskı kalitesine oldukça dikkat etmekteyiz.
Bizi tercih ettiğiniz taktirde, 500 adet altındaki baskılı bez çanta siparişlerinizde; transfer baskı ya da folyo baskı uygulamaktayız. Transfer baskılar, oldukça kaliteli görsel sonuç elde edilen baskı teknikleri arasında yer almaktadır. Acil olan ve az sayıdaki siparişlerinizde, transfer baskılı bez çanta imalatı yapmaktayız. Transfer baskılı bez çantalar, yıkama esnasında renkleri solmaz ve oldukça dayanıklıdır. Yine 500 adet üstü baskılı çanta siparişlerinizde ise, emprime baskı yapmaktayız. Emprime baskı ise en kaliteli baskı tekniğidir. Ayrıca, oldukça geniş çeşit ve renk yelpazesine sahip olan bez çanta modellerimiz bulunmaktadır. 500 üstü siparişleriniz için arzu ettiğiniz renk ve ebatlarda özel üretim bez çanta yapmaktayız. Siparişleriniz için;
0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com
Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar / İSTANBUL