Yazın gelmesi ve tatil sezonunun başlaması ile tüm bikiniler gün yüzüne çıktı.

Tatil hazırlıkları başladı ancak fazla kilolar sizi bikiniden soğutuyor ise korkmanıza gerek yok.

Karın bölgesinde kıştan kalan yağlanmaya 1 ay gibi kısa sürede veda edebilirsiniz ve dilediğiniz gibi mayolarınızı bikinilerinizi giyebilirsiniz.
Diyet programlarından sıkıldıysanız, spor yapmaya vaktiniz yok ise küçük ipuçları sayesinde karın bölgesinde ki yağlardan kurtulmak mümkün.

“Nasıl Mı ? “

 

karbonhidrat

 

 

Bunun için ilk yapılması gereken şey tüm karbonhidratlı besinlerden ihtiyaç dışında uzak durmak.

 ” DENGELİ BESLENİN “

Yemek sonrası 2 bardak su içerek doyum sağlamalısınız. Abur cuburdan bu 1 ay için uzak durmalısınız. Ancak tabi ki de küçük kaçamaklar yaparak bu durumu katlanır hale getirebilirsiniz.

Yeme alışkanlıklarınızı düzene koyduktan sonra diğer dikkat edilecek konuya gelebiliriz. Bu noktada karın bölgesinde ki yağlar için bir streç filme ihtiyacınız var. 2 kat şeklinde streç film ile karın bölgesi sarılır ve günün temposunda burada ki terleme ile bölgesel incelme sağlanabilir.

Streç-Film-ile-Zayıflama Kaybedilen ter yerine su içmeyi unutmamalısınız. Streç film ile karın bölgenizi sardıktan sonra günlük olarak yaklaşık 100 defa bir sol tarafa bir sağ tarafa kollar düz biçimde eğilip kalkmalısınız. Bu sayede karın bölgesinde bulunan ve halk arasında simit bölgesi olarak adlandırılan kötü görüntü 1 ayda toparlanacak ve düzenli uygulama ile kaybolacaktır.

” HAREKET EDİN “

yürüyüşBu kadar basit olan bu yöntemler ile kısa sürede karın yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Eğer tüm bunlar yanında vaktiniz ve imkanınız var ise günlük olarak mutlaka yürüyüş veya koşu yapmalısınız.

Bu sayede karın yağlarınız daha kısa zamanda daha çabuk kaybolacaktır.