Hayat yorucudur. Bazen alıp başınızı gitmek istersiniz. Ama nereye gideceğinizi bilemezsiniz. İşte şimdi sizlere tam da başınızı alıp dağlara vurabileceğiniz mükemmel ötesi dağ evlerini göstereceğiz. Bu yazıyı okuduktan sonra belki de hemen gitmek isteyeceksiniz.

1) Bir dağ evinde neler olabilir? İşte bunda aradığınızdan da fazlası var. Hatta havuz bile var. Enfes manzarası da yanında cabası.

dag-evi

2) Müthiş manzarası ve sıcacık şöminesi ile havasından ve atmosferinden vazgeçemeyeceğiniz müthiş bir dağ evi.

dag-evi2

3) Manzara kimi insanlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Her şeyden geçer ama manzaradan vazgeçemez. İşte böyle kişiler için enfes bir dağ evi olan böyle bir yer , manzara severler için kaçırılmaz fırsattır.

dag-evi3

4) Bazı kişilerde doğallıktan vazgeçemez. Evin içi tamamen doğal olmalıdır onlar için. Çam kokuları arasında huzur bulmaktadırlar. Dağ evlerinin her şeyini ağaçtan yaparlar.

dag-evi-tahta

5) Kitap okumak vazgeçilmezleri arasında yer alan kişiler için dağ evlerinde kitaplık mutlaka olmalıdır. İstediği gibi dizayn edilebilen bu kitaplıklara dizeceğiniz kitapları, müthiş dağ esintisi eşliğinde okuyacağınız sayfaların kokusunu hissedebilirsiniz.

dag-evi5

6) Maddi durumu iyi olan bireyler ise lüks bir dağ evini tercih etmektedirler. Bunun için hiçbir masraftan kaçınmadan istediğiniz lüksiyatta bir dağ evine sahip olabilirsiniz. Evin iç rengini sade yapmanız yeşil bir doğa içinde olan dağ evini daha lüks gösterecektir.

dag-evi6

7) Eğer tek kat bana yetmez diyorsanız birkaç katlı lüks bir dağ evi tam da size göredir.

iki-katli-dag-evi

8) Hem dağ havası hem de deniz havası isterseniz yüksek bir tepede deniz manzaralı yeşillikler içindeki dağ evi tam da size göre olacaktır. Sessizliğin sesini dinleyerek huzur dolu anlar geçirebilirsiniz.

dag-evi7

9) Güzel bir kar manzaralı dağ evi isterseniz kış için inanılmaz bir tatil planı olabilir.

dag-evi8

10)Eğer hem dağ evi hem de tatil yapmak istiyorsanız bu tarz bir dağ evi tam size göre.

dag-evi9