Kareli Mini Etekler

Mini etek düşünülenin aksine her mevsim giyilebilecek bir giysidir. Tarzından ödün vermek istemeyenler için elbette kışın da uygun kombinle çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Üstelik nasıl kombinleneceğini biliyorsanız gündüzden geceye kadar her an ve her yerde kullanabileceğiniz dolabınızın anahtar parçalarından biri olabilir.

Sokak Modası ve Mini Etek

1- Büyük ve bol bir balıkçı yaka kazak, postallar ve deri sırt çantası… Sokak modasına uygun soğukta giyilebilecek en iyi mini etek kombinlerinden biridir. Üstelik zahmetsiz ama dikkat çekici olan bu stille oldukça trend bir görünümü de yakalayabilirsiniz.

2- Renkli opak çoraplar, kocaman gözlükler ve basic bir sweetshirt… İşte bu kadar basit. Mini etekle oluşturulabilecek harika bir kombin diyebiliriz. Yaz kış fark etmeksizin mini etek giymek isteyenler için adeta bir biçilmiş kaftan. Dinamik bir görünüm için bu kombini deneyebilirsiniz.
Mini Etek

Feminen Görünmeyi Sevenler

3- Feminen bir tarza sahip olan her kadın mini etek kombinlemeyi çok sever. Kış geldi diye bu stilden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Uzun deri çizmeler ve dapdar bir mini etek bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz için yeterli olacaktır.

4- Eğer kısa boyluysanız ve çok uzun çizmeler giymeyi sevmiyorsanız bootie lerden de yardım alabilirsiniz. Bilekte biten bu kısa botlarla da oldukça feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mini Etek Kombin

Okul Stili

5- Kareli mini etekler bu trend için oldukça kullanışlı olacaktır. Üstelik bunun için okula gidiyor olmanıza hiç mi hiç gerek yok. Sadece içinizdeki küçük kızı ortaya çıkarmak istiyor olmaz mısınız? O halde kolej tarzı bir ayakkabı, kareli piliseli mini etek ve kalın opak çoraplar bu kombinde sizi oldukça ön plana çıkaracaktır.

Kareli Mini Etek