Evlerimizi dekore etmenin yolu güzel ve şık bir mobilya seçmekten geçiyor. Ancak bu gösterişli ve şık mobilyalara bazen gereğinden fazla harcama yapabiliyoruz. Zamanla aşınacak ya da modası geçecek olan mobilyalara bir anlık hevesle verdiğimiz paralar canımızı sıkarken bütçemizin de eksilmesine yol açmaktadır.

 

Öncelikle mobilya seçiminde beğendiğimiz takımın her şeyini almak zorunda olmadığımızı bilmeliyiz. Odamıza uygun ve fazlalıktan uzak sadece ihtiyacımız olanı almakta fayda var.

Böylece eksilen ürünler ile tasarruf etmiş ve kalabalıktan uzaklaşmış oluruz.
Seçeceğimiz mobilyanın kullanışlı ve çok fonksiyonel olmasına dikkat etmeliyiz.

Böylece bir mobilyayı birkaç işte kullanabiliriz. Ayrıca mobilya almamış oluruz.
Antika ürünler pek çoğumuzun hoşuna gitmiş olsa da satın almadan önce iyice incelemekte büyük fayda var. Bu ürünlerin sağlamlığına özellikle dikkat etmeliyiz. Ürünler antika olduğu için ücreti yüksek olacaktır ama aldığımızın ertesi günü parçalanmasını hiç birimizi istemeyiz öyle değil mi?

antika-mobilya

 

 

 

 

 

Alacağımızın ürünlerin etiketlerini iyice okumalı ve öğrenmeliyiz.

Çoğu mobilya ürünü Çin’de ithal edilmekte, üretimi günden güne iyileştirilse de hileler olabilir. Dayanıklı ve kaliteli mobilya seçmemiz için güvenilir ve tanınır markalardan alışveriş yapmalıyız.mobilya

Daha sonrasında herhangi bir aksaklıkta firma ile irtibata geçebilir ve mağduriyetimiz giderilebilir. Ancak büyük firmaların sadece marka fiyatı da eklediğini unutmayın. Marka sevdası uğruna yüksek fiyatlar verebileceğinizi düşünün.

iade
Eğer evinizde birden fazla eşya alacak veya birden fazla odanızı dekore edecekseniz toplu alışveriş yapmaya özen gösterin. Böylece indirim artacaktır. Kargo ücreti düşecektir.