Hayatınızın geri kalanını paylaşma ihtimalinizin olduğu biriyle ilk defa buluşacaksınız ve içinizde bir kıpırtı var ve ne yapacağınıza karar vermediniz mi? O zaman aşağıda yazdığımız tavsiyelere kulak verin. Belki biraz heyecanınız yatışır ve en azından kendinize göre bir tarz yaratıp ilişkinize başlayabilir ve devam ettirebilirsiniz.

Mekan Önemli

Öncelikle buluşma için sizin bütçenizi çok aşmayacak ancak fedakarlık yaptığınızı da belli edecek ya da ikiniz için önceden bir mazisi olabilecek bir mekan seçmeniz iyi ve olumlu bir etki bırakmanız için önemli olacaktır.

aksam-yemegi-bulusmasi

Temizlik

Görünümünüzü etkileyebilecek en önemli faktör baştan aşağı hangi kıyafetinizi giyerseniz giyin tamamen temiz ve güzel kokan kıyafet giymeniz ve öncesinde bir duş alıp gitmeniz imajınızda etkili olacaktır.

Şık Bir Kıyafet

Diğer önemli bir etken de mutlaka size yakışan bir kıyafet seçmenizdir. Burada önemli olan sizin ve daha da önemlisi karşınızdakinin beğendiği tarzları bilmenizdir. Karşınızdakinin resmi bir tarzı varsa güzel bir takım elbise size uyacakken, karşınızdakinin spor tarzı sevdiğinizi biliyorsanız bir Jean ve bir tişört de yeterli olabilir. Yani önemli olan karşınızdakinin zevklerini bilmeniz ve ona göre giyinmenizdir.

siyah-elbise

Güzel Bir Hediye

Hediye seçiminde de önemli olan pahalılık ya da ucuzluk değildir. Karşınızdakini etkileme uğruna onca parayı hediyeye döküp kendinizi perişan etmenize gerek yok. Önemli olan sizin için değerli olan bir şeyi karşınızdakiyle paylaşmanız ya da hediye etmeniz karşınızdakini etkileyebilecektir.

hediye

Özgün Bir İmaj

Yukarıda yazılı faktörlerimizi gerçekleştirdikten sonra son olarak da tamamıyla özgün bir tarz ve imaj yaratmanız ve en önemlisi de samimiyet size artı puan kazandıracaktır. Çünkü insanlar mutlaka sizin samimi olup olmadığınızı tartacak yalan söyleyip söylemediğinizi anlamaya çalışacaktır.

139167_980