Her genç kızın hak ettiği mutluluk, mutlu ilişkilerin, güzel başlangıçların, ciddi adımlarla devam ettiği ve sonlandığı bir yol olan evlilik yoludur. Evlilik, aile kurmanın, sevdiği insanla aynı evi paylaşmanın ilk ve nihai adımıdır. Evlilik kurumuna girene dek, söz, nişan, nikah, düğün, balayı gibi uzun soluklu, mutlu adımlar vardır. Bu adımların tamamlanması için, ilk olarak kız isteme ve söz hareketlerini tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra; nişan elbisesi seçerek, hoş bir nişan düzenlemeniz gelecektir. Nişan törenleri, resmiyete dökülen, ailenin de dışına çıkan güzel bir andır. Her kadın, nişanında en şık elbiseyi, abiyeyi giymek ister. Dilerseniz sizle, nişanınızda tercih edebileceğiniz en şık elbise modellerini paylaşmaya başlayalım.

“Ne dersiniz?”

Nişan elbise modellerinde ilk olarak; dantel desenli elbiseleri görmekteyiz. Kimi zaman straplez gelen kesimi sayesinde; omuzlarınızda kalın dantel detayının olması, belinizde dantel desenli kalın kemer görünümü olması nişan elbiselerinde oldukça sık kullanılan bir detay olmaktadır.

Fransız-Dantelli-Nişanlık-Modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nişan elbise modellerinde son zamanlarda en çok tercih edilen renkler; kırmızı, bordo, nar çiçeği, somon rengi, pembe, mavi gibi renklerdir. Dikkat çeken farklı bir duruş kazanmak istiyorsanız, dantelli balık model nişan elbiselerini tercih edebilirsiniz. Kayık yakasıyla ve elbisenin tamamının kumaşını kaplayan dantel desenleriyle, oldukça ağır ve şık bir havaya giren bu elbiselerle nişanınızda göz kamaştıracaksınız.

 

2013-balik-etek-gelinlik-modelleri-17

Nişan elbise modellerinde çoğunlukla, uzun, şifon elbiseler tercih edilir. Bu elbiselerin ya büstiyer kısmında detaylar yer alır ya da elbisenin etek uçları kısmında detaylar yer alır.
Kalın askılı, straplez, uzun kollu olan şık nişan elbiseleri; şık kemerlerle, etek uçlarındaki yaldızlarla şık bir havaya bürünecektir.