Nişan Kesesi

Mutlu bir yolculuğa doğru adım attığınız bu gününüzde birçok detayı düşünmek zorunda kalırsınız. Misafirlere sunulacak ikramlardan tutun da yüzükler takılırkenki tepsinin tasarımına değin birçok ayrıntıya dikkat eder ve her şeyin kusursuz olması için emek harcarsınız.

Nişan gününüzde dikkat ettiğiniz bir diğer ayrıntı da nişan keselerinizdir. Nişan keselerinin çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır. Boyutlarına göre kullanımı değişmektedir. Dilerseniz size gelen hediyelikleri muhafaza etmek için dilerseniz de misafirlerinize hediye sunmak için bu keseleri kullanabilirsiniz.

Nişan Kesesi
Nişan Kesesi

Nişan Kesesi Nedir?

Nişan keseleri, nişanınızda takılan altınları ve hediyelikleri, muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Genellikle, gelinin isteği doğrultusunda çeşitli tasarımlarda da üretilmekte çeşitli boyutlarda sizlere ulaştırılmaktadır. Ayrıca nişan keseleri nişanınıza gelen misafirlerinize küçük hediyelikler sunmak için de tercih edilmekte birbirinden şık hediyeler sunmanıza yardımcı olmaktadır. Örneğin keselerin içerisine lavanta koyabilir ve misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Şık Tasarımlar

Nişan keseleri yüzde yüz pamuktan üretilen muhteviyatında herhangi bir kimyasal madde kullanılmamış ve organik kumaştan yapılmış olan, nişanda takılan altın ya da hediyelikleri muhafaza etmeye yarayan keselere denmektedir. Nişan keseleri ayrıca nişanınızda hediyelik sunmak için de kullanılır. Söz konusu bu keseler doğa dostu olarak üretilmekte ve insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı gibi üretiminde de hiçbir canlıya zarar verilmeden sizlere ulaşmaktadır. Geri dönüşüme uygun, çevre ve canlı sağlığına zararlı madde içermeyen bu ürünler çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Mutlu Eden Anılar

Nişan keseleri yüzde yüz organik iplik kullanılarak üretilen kumaşlar ile yapılmaktadır. Doğaya ve çevreye zararı bulunmayan, geri dönüşüme yatkın bu ürünler ile nişan gününüze farklılık katabilir, misafirlerinize bu mutlu gününüzü her daim hatırlamaları için küçük hediyelikler sunabilirsiniz. Üzerine nişanlınız ile baş harflerinizi işletebilir, kesenin içerisine lavanta koyabilirsiniz. Bu hem misafirlerinize sizi uzun yıllar hatırlatacak hem de hoş bir hediye olacaktır.

 Nişan keseleri, çeşitli tasarımlarda ve çeşitli boyutlarda yapılabilmekte siz nasıl dilerseniz sizlere o şekilde ulaştırılmaktadır. Dilerseniz takı muhafaza etmek için, dilerseniz nişanınıza gelerek sizleri mutlu eden misafirlerinize küçük hediyelikler sunmak için tercih edebilir ve üzerlerine dilediğiniz baskıları işletebilirsiniz.  

 

Bazı Örnek ile Nişan Keseleri

Lavanta Keseleri

Nişan Keseleri

Forum Kapadokya Kadınlar Gününde Lavanta Koktu

Ayrınıtılı bilgi : http://www.milliyet.com.tr/forum-kapadokya-kadinlar-gunu-nde-lavanta-nevsehir-yerelhaber-67592/