promosyon çanta firmaları
prmosyon çanta nedir ve imalatı

Promosyon Çanta Nedir ?

promosyon-canta
Promosyon-ham-bez-canta

Promosyon çanta ham bez veya tela çantalar olmak üzere iki çeşit materyalden üretilmektedir. Doğal ve uzun sureli kullanım için Ham bez çanta modelleri önerilmektedir. Fuar ve bir çok etkilikte kullanılabilmektedir. Naylon poşet kullanımı çevremizi oldukça kirletmektedir. Firmalar hem uzun sureli reklam stratejisi için hem de doğaya karşı üstlerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için doğa dostu promosyon çanta kullanmaktadır. Bez çanta üzerine 4 renk transfer baskı, Emprime/Serigrafi baskı, Dijital baskı ve folyo baskı uygulamaları yapılabilmektedir.

boyamaya uygun bez çanta istecanta.com
Promosyon bez çanta modelleri

Promosyon Çanta İmalatı

Promosyon çanta olarak tercihiniz ham bez çanta oluyor ise bilinki tüm çantalarınız dikiş makineleri ile elde yapılmaktadır. Tela çantaya gore daha uzun kullanım ve taşıma gücüne sahiptir. Büyük atölyelerde günlük 10.000 adet civarı bez çanta dikimi yapılabilmektedir. Standartta 35×40 cm olarak üretilmektedir. Acil baskılı çanta ihtiyaçlarınızda transfer baskı tercih etmeniz uygun maliyetli ve hızlı olacaktır.

bez-canta-imalat
bez çanta imalatı

Promosyon Çanta Fiyatları

bez-canta-fiyatlari
promosyon-canta-fiyatlari

Promosyon çanta fiyatları 1.25 TL den 15 TL ye kadar gitmektedir. İstediğiniz özelliğe ve baskı tipine gore çanta fiyatları ve kumaş değişmektedir. Tavsiye olarak 140 gr/m Ham bez üzerine emprime baskı tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Emprime baskılı çantalar uzun yıllar solmadan dayanabilmektedir. Yıkamaya ve aşınmaya oldukça dayanıklıdır.

Promosyon Sırt Çantası

promosyon sırt çantası
promosyon-sirt-cantasi

Promosyon alanında 2 senedir büyük trend yakalayan bez sırt çantaları baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir. Özellikle gençler ve çocuklar büzgülü sırt çantalarına ilgi duymaktadırlar. Markalar için oldukça büyük bir reklam potansiyeli bulunmaktadır.

Promosyon Çanta Firmaları

Ürün ve Baskı çeşitliliği ele alındığında İŞTE ÇANTA firması rakiplerinin büyük bir farkla önünde yer alıyor. Online alışveriş sistemi ve sürekli stok tutması ile istediğiniz çeşit çantaya bir tıkla ulaşabiliyorsunuz. Yaptığımız çalışmalarda bir çok modelini test etme imkanı bulduk. Ham bez, rips ve kanvas gibi kumaşlardan yapmış oldukları yaklaşık 20 model bez çanta bulunmaktadır. Firma çalışanşarı oldukça ilgili ve teslim süresinde oldukça hasaslar. Eğer başım ağrımasın ürünlerim tertemiz ve zamanında çıksın diyorsanız adres istecanta.com diyoruz.

Promosyon Laptop Çantası

Kanvas kumaş içerisinde dikilen 3 kat astar ile kanvas laptop çantaları oldukça cezbedici durmaktadır. Yeni nesil doğal ürünler ile sizde çevrenize duyarlı olup özel kanvas çantalara sahip olabilirsiniz. Baskısız çantalar alıp üzerine istediğiniz baskıyı yapabilirsiniz.

Eczane Çantaları

Geçmişte eczane çantaları her ne kadar tela dan yapılsa da günümüzde eczane çantaları %100 pamuk ham bez kumaşlardan yapılamtadır. Uzun ömürlü ve ekonomik deperinden dolayı bilinçli ve çevreci firmaların tercihi ham bezçantalar olamktadır.

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

Fiya ve model çeşitliliği için incelediğimiz en iyi ve tek fiyat veren site istecanta.com’ dur. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile en az 20 adetlik siparişler verilebilmektedir.

Reklam Çanta

Reklam ve promosyon için en iyi seçenek kavas çantadır. 5 yıldır kullanan kişiler görmekteyiz. Tela ya da naylon bir çantanın bu kadar sene kullanılıpta yıpranmama şansı yoktur. Kanvas ve bez çantalar reklam çanta olarak kullanıldığında 5-7 yıllık bir ömüre sahih olmaktadırlar.Fuar çanta olarak ta bilinmektedir

promosyon bez çanta ve ham bez çanta nerde alınır ?

İnternet sitesi: Promsoyon Çanta
Bizim tavsiyemiz ve tercihimiz İŞTE ÇANTA oldu. Firmanın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.
Tel: 0212 643 21 00
E-posta: destek@istecanta.com
Adres: Hobyar Mahallesi Hocahanı Sokak No:8/113 Akhan Fatih/İSTANBUL
Adres: Fabrika : Cennet Mah. Barbaros Cad. No:45/A Küçükçekmece/İSTANBUL

Çalışma saatlerimiz :
haftaiçi : 08:30-18:30
Cumartesi: 08:30 – 14:00
Mesai saatleri dışında sorunlarınız için destek@istecanta.com 7/24 ulaşabilirsiniz.

istecanta logo
işte çanta logo