GÖMLEK ŞIKLIĞI

Bayanların giyim konusunda ne kadar dikkatli oldukları her zaman kabul edilmekte olan gerçeklerden bir tanesidir. Özellikle sonbahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte, hanımların farklı kombinler oluşturma istekleri göz önüne çıkmaktadır.

157582637

Sonbahar Aylarında Ne Giysem?

Hem kendi tarzını yansıtmak hem de modaya uygun giyinmek isteyen bayanların, sonbahar modası konusunda araştırma yaptıkları bilinmektedir. Havaların ne sıcak ne de soğuk olduğu bu zaman diliminde, giyim konusunda karar vermek diğer mevsimlere göre daha zor olduğundan daha büyük bir dikkat gerektirmektedir.

266826873

Gömlekler Vazgeçilmez Seçeneklerden Birisi

Sonbahar kombini yapmak isteyen bayanların, dolaplarında yer alması gereken giysilerin başında gömlekler gelmektedir. Hem klasik tarz şıklık yaratmak hem de spor görünüm yansıtmak için kullanılabilecek olan gömlekler; bayanların kurtarıcısı olabilecektir.

391565871

Şifon Gömlek Modelleri Kombinler

Özellikle çalışan bayanların sonbahar aylarında nasıl giyinecekleri konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için kullanabilecekleri seçeneklerden bir tanesi, şifon gömleklerdir. Kumaş pantolonun üzerine giyilebilecek bu gömlekler, stiletto ayakkabılarla ile tamamlandığında zarif bir görünüm yansıtabilecektir.

458085170

Aynı şifon gömlekleri; bir kot pantolon ve spor ayakkabı ile kombinleyerek farklı bir yansıma elde etmek de mümkün olabilecektir. Yarı spor bir görünüm oluşturan bu kombin, rahatlığı da beraberinde taşımaktadır.

Salaş Ve Spor Gömlek Modelleri

Sonbahar gömlek kombini yapmak isteyen bayanların, daha spor ve salaş gömlek modelleriyle de şıklık yaratabileceklerini unutmamaları gerekmektedir.

Tek renk bir atlet üzerine, önü açık olarak giyilecek çizgili ya da tek renk gömlekler; kot pantolon ya da eteklerle kullanıldığında eşsiz bir tarz oluşturulmasına neden olmaktadır.

561250957

Ayrıca elbiselerin üzerine, ince bir hırka görevi yerine kullanılmak için gömlek alınabileceğini de unutmamak gerekmektedir. Sonbahar kombinlerinde gömleklerden vazgeçemeyenlerin, özellikle elbiseleri önü açık kullanacakları gömlekler ile tamamlamaları dikkat çekici olacaktır.

Konu ile ilgili milliyet gazetesinin yazısınıda okuyabilirsiniz.