Sonbahardan Kışa Kazak Kombinleri

0
379

etoo86629824

Havaların gittikçe soğuması ile birlikte kış sezonu hazırlıkları büyük bir hızla başladı. 2016 kış kombinleri oldukça dikkat çekici duruyor.

Kışın herkesin aklından geçen sıcacık tutan, kışın asaletini yansıtan renkli kıyafetleri kombinlemektir. Bunları sizler için hazır hale getirdik. Hadi gelin bir göz atalım.

Kışın O Beyaz Rengine Bir de Sizin Beyaz Kombininizin Eklendiğini Düşünün.

Çok etkileyici öyle değil mi? Artık moda bambaşka bir hal almaya başladı. Kış konseptine uygun olarak artık beyaz tonlar yükselişte. Beyaz pantolonlar ve kazaklar özellikle tercih edilir türden. Kışın kiki göz alıcı kombinlerden birisi. Beyaz çok etkileyici bir renk olmaktan vazgeçmiyor , tarzınıza ve duruşunuza farklı bir coolluk katıyor.

sonbahar-beyaz-kazak-kombini-2015

Kış Sezonunun Vazgeçilmez Etekleri

etek79369907

Çoğu bayan kışın da dikkat çekici güzel etekler giymek ister. Yaz olsun kış olsun etek kombinlerinden bir türlü vazgeçemez. Kış mevsimine özel olarak hazırlanan etekler hem sıcak tutacak hem de sizi çok daha farklı ve çekici gösterecektir. Göz alıcı renkler ve farklı kesimlerle hazırlanmış etekleri kombinlerinize mutlaka eklemelisiniz.
Ceketler Kabanlara Göre Daha Çok Tercih Edilmeye Başlandı

2015-Kışlık-Blazer-Ceket-Modelleri-15
Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak üzerinizde size farklı bir hava katacak kabanlar bulundurursunuz genelde. Ama artık ceketler kabanlara göre daha çok tutuluyor ve eminim sizi daha çok çekici kılacaktır. Farklı bir tarz peşindeyseniz kışın ceket denemenizi tavsiye ediyorum. Güzel, rahat, geniş bir ceket kazağınızın üzerine çok güzel gidecektir. Bence bir denemelisiniz

 

Kışın Vazgeçilmezi Boğazlı Kazaklar

Hemen hemen her kış giymekten vazgeçmediğimiz boğazımızı sıcacık tutan boğazlı kazaklar bu kış da modada yerini almayı başardı. Farklı bir tarz sunan ipeksi boğazlı kazaklar kışın vazgeçilmez kombinlerinden . Daha farklı olarak boğazlı kazakların üzerine tulum kombinleri yapılmaya başlandı ki bu da oldukça ilgi çekici görünüyor. Bence farklı tarzlar peşindeyseniz denemelisiniz.

0007114_hamile-bogazli-kazak-pasadena