STİL SAHİBİ KADINLARIN ASLA YAPMADIĞI 5 ŞEY

 

Kendisi Olmamak          

299608237

Başka insanlar için kendinden ödün veren kişiler stil sahibi kadınlardan olamazlar. Stil sahibi olan kadınlar her zaman kendilerini mutlu edecek şeyler peşindedir. Kendileri için giyinmeyi severler. İyi hissettiren kıyafetler edinirler. Başkaları ne der korkusu yaşamadan modayı takip ederler. Kendileri olurlar. Kendi modalarına uyarlar.

Modayı Bilinçsizce Takip Etmek

Elle-Women-Hollywood-2013-Red-Carpet-Style

Moda âlemi renkli ve bir o kadar da hızlı gelişmelere açık bir yer olma özelliklerini taşımaktadır. Değişen her eğilim kullanıcıları da beraberinde sürüklemektedir. Her çıkan elbiseyi, takıyı ve ayakkabıyı edinmek stil sahibi kadınlara göre değildir. Çünkü onlara göre her trend ve her stil tüm kadınlara uyacak diye bir kaide yoktur. Onlar kendilerine en uygun olanı bilirler ve modayı sırf takip etmek için takip etmeyen özgün ruhlardandırlar.

Üstlerine Olmayan Kıyafetler Edinmek

352578093

Tarz sahibi olmak her önüne geleni giyinmek anlamına gelmemektedir. Potluğu olan, renk uyuşmazlığı veya kesim olarak çok bol ya da dar kıyafetleri tercih etmek bu kadınlar için geçerli olmayan bir durumdur. Kıyafetlerde sorunlar elbette çıkabilir. İşte terzi de bunun için vardır. Terzi stil sahibi olma adına önemli bir faktördür.

 

Rahatsız Edici Kıyafetler Giymek

450108077

Rahat etmediği kıyafeti giymektense hiç giymemeyi tercih eder stil sahibi kadınlar.  Vücudunuzla uyuşmayan elbiseler sizi de rahatsız edecek ve hatta gününüzü zehir edecektir. Gün içinde sürekli elbiseniz ile uğraşmak onu çekiştirmek zorunda kalacaksınız. Huzursuzluk ve işinizde aksamalarda hemen onu takip edecektir. Her zaman rahatını ve konforunu ön planda tutan Kristen Stewart gibi olmak yani stil sahibi olmak.

 

Kıyafetlerinin Dağınık ve Düzensiz Olması

2015-Gardrop-Modelleri

Giyinmeyi gerçek anlamda stil sahipleri kadar önemsemeyen kadınlar kıyafetlerine gereken önemi dahi vermezler. Çıkarma eyleminden sonra yere atma ya da dolaba tıkma şeklinde durumlar meydana gelebilmektedir. Karşılaşılan bu olaylar stil sahibi kadınlarca asla yapılmayan ve karşı oldukları bir durumdur. Onlar diğerlerinin aksine kıyafetlerine özen gösterirler. Yıkayıp asarlar ve hatta ütüleri bile onlar için önemlidir. Çünkü hem kendilerine hem de kıyafetlerine saygıları vardır.