Moda değişen görüş ve akımlara göre sürekli değişen bir olgu olsa da, temelinde kişinin kendi vücudunu tanıyarak, gideceği yere uygun trend parçaları doğru kombinleyebilmesi anlamına gelmektedir. Yaklaşan sonbahar-kış aylarına uygun sizi tarz sahibi gösterecek moda parçaları ve bu parçaların kombin önerilerini hep beraber inceleyelim.

 

Boyfriend Modası

Son yıllarda kadın moda parçalar maskülen bir tarza bürünmeye başladı. Özellikle boyfriend olarak adlandırılan bol pantolon, ceket, gömlek ve tişört kombinleriyle hem rahat cool bir havaya bürünüp hem de tarzınıza tarz katabilirsiniz. Kombin önerisi olarak; Paçalarını kıvırarak giyeceğiniz boyfriend pantolonun üstüne, bol bir tişört ve blazer ceket ile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kombinin altına giyeceğiniz sivri topuklu bot ya da stilettoyla kıyafetinize dişilik katabilirsiniz.

blazer-look-658645114

Püskül Modası

Püskül modası aslında çok uzun yıllardır hayatımızda. Fakat bohem moda akımının tekrar gündeme gelmesiyle hemen hemen her tür parçada püskül görmeye başladık. Püskülün en çok yakıştığı parça tartışmasız deri ceketler. Streç bir pantolonun üstüne giyeceğiniz beyaz salaş bir gömleğin üzerine star parça olarak kullanacağınız püsküllü deri ceket ortamda stil sahibi görünmenizi sağlayacaktır.

552710zoom28685220

Panço Modası

Yaklaşan soğuk aylara uyum sağlayacak en moda parça panço montlar; şık ve spor kombinler uyum sağlayabilen kurtarıcı tarz parçadır. Özellikle yamalı gibi gözüken rengârenk pançoları her stille kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

 

mg-2243jk69486265

Tek Renk Modası

Aynı kumaşlardan, aynı renkte üretilen üst alt uyumlu parçalar son gülerde adından fazla konuşturuyor. Özellikle haki yeşili ve bordo renklerin hakim olduğu bu sezon bol pantolon ve üstleri yine aynı renk stilettolarla kombinleyebilirsiniz.

tek-renk-modasi

Tulum Modası

Tulum, her zaman tarz sahibi kadınları kullandığı kilit parçalardan biriydi. Özellikle bollaşan paçalar ve kot tulumlarla farklı bir stil imza atabilirsiniz.

tulum-modasi-kot-tulum