Bayanlar için giyim konusunda en önemli olan noktalardan bir tanesi de tesettür olan modelleridir. Tesettür giyimi daha çok tercih eden bayanlar arasında da sizler de bilirsiniz ki biri birinden farklı olan elbise modelleri gelmektedir. Sadece bu kadarı ile de değil her kesimden bayanlar kendilerine en uygun olan bu elbise modellerini bulabilmeleri amacı ile de oldukça farklı modelleri de yer almaktadır. Son yılların oldukça modası haline gelen ve daha çok özel olan anlarda giyilmek için tercih edilen tesettür elbise modelleri arasında da balık formunda üretilen modelleri de gelmektedir.

“HADİ BAŞLAYALIM”

 

Balık formunda üretilen bu elbiselerin isteyen bayanlar için oldukça sade olan modelleri de yer alır iken bir yandan da tül ya da dantel işlemeleri ile oldukça hareketli olan modelleri de yer almaktadır. Sadece balık formunda olan modelleri de değil her zevke sahip olan bayanlar kendilerine en uygun olan modelleri de oldukça rahat bir şekilde bulabilmesi amacı ile de Mevlana modeli olarak üretilen seçenekleri de yer almaktadır.

hilal-bas-nisa-murdum-tesettur-elbise-img_7114-900x1350

pinar-sems-tesettur-pudra-rengi-tul-yelek-modelleri-2015Bu Mevlana modeli olan elbiseleri sizler hem özel olan anlarda hem de günlük hayatta da oldukça rahat bir şekilde kullanma gibi avantajlara da sahipsiniz. Bunların ötesinde daha çok sade olmasından yana olan bayanlar için düz kesim olarak üretilen elbiselerin bel kısımlarında ya da kol ağızları ve yaka uçlarında yer alan minik desenleri ile de her an dikkatleri üzerine çekmektedir.