Dünyada her yıl oranı daha da artmakta olan bir konu var, küresel ısınma. Küresel ısınma oranı insan eliyle daha da artmakta. Kullanılan su şişelerini bile plastik oluşu bunun en basit ve en büyük örneği niteliğinde. Bu yüzden bez çantalar artık daha önemli bir yere sahip oldu. Buna bağlı olarak bez çanta modelleri konusunda bir artış söz konusu oldu.

transfer-baskili-bez-canta-modelleri
Bez çantalar yapıları sebebiyle %100 doğal ve çevre dostu bir yapıya sahiptir aynı zamanda naylon poşetlerden kat be kat daha çevre dostu ve zararı dokunmayan bir üründür. Tek başına kombin bile yapılabilir bu bez çantalar ile. Oldukça geniş bir ürün skalası olan bu bez çantaları detaylı olarak incelemek ve daha fazla fikir edinmek için İşte Çanta adlı web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kendi tarzını yansıtmak isteyenler için transfer baskılı bez çanta modelleri bire bir. İstediğiniz rengi, deseni transfer baskı tekniği ile bez çantanıza bastılabilirsiniz. Ve hem doğa dostu bir adım atarken hem de tarz bir görünüm sahip olursunuz. Bez çantalara yapılan baskı tekniklerine değinecek olursak eğer transfer, folyo, emprime gibi bazı teknikler kullanılmaktadır. Transfer baskılı bez çanta modellerine kişisel olarak edinmek isteyenler Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinden, destek@istecanta.com mail adresinden ve 0212 643 21 00 numaralı telefondan detaylı bilgi edinebilirler.

toptan-baskili-bez-canta
Ayrıca işletmeler ve markalar açısından bakacak olursak eğer yukarıda ki vermiş oluduğumuz web sitesi 35 yıllık tecrübeleri ve yüzlerce marka ile yaptıkları toptan bez çanta işi ile oldukça güvenilir ve işinin ehli olduğunu söylebiliriz. Transfer baskı tekniği ile işletme veya markalar etkinliklerde veya projeler de promosyon olarak bu çantaları dağıtarak çevre dostu imajları sayesinde güzel bir marka konumlandırmasına sahip olmuş olurlar. Bu yüzden promosyon ürünleri açısından bez çantalar oldukça uzun ömürlü ve olumlu geri dönütünün fazla olduğu bir ürün diyebiliriz. Transfer baskı tekniği ile işletmeler iş başlangıcından itibaren 1 iş günü içerisinde promosyon bez çantalarına ulaşabilirler. İşletmeler bu imajlarının altını çizmek için toptan bez çanta temininin yukarıda bahsettiğimiz internet sitesi aracılığıyla veya isteyenler Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinden, destek@istecanta.com mail adresinden ve 0212 643 21 00 numaralı telefondan detaylı bilgi edinebilirler.