Transparan kombinler şimdilerde son derece masum halleriyle bile günlük hayatın içerisinde kendini göstermeye başladılar. Günlük hayatta bu kombinlere kazaklarda, elbiselerde rastlayabileceğiniz gibi, artık pantolonlarda bile kullanıldıklarını görebilirsiniz. Ancak, bu masumane kombinlerin yanında cesur ve seksi transparan kombinlerin olduğunu da söylemek mümkün. Tabi bu kombinleri günlük hayatın kullanım alanında görmek pek mümkün olmasa da, gece kıyafetlerinde rastlanması olasıdır. Bu yazıda birkaç madde üzerinden transparan kombinlerin kullanımını sunalım ki siz kendinizi hangi kategori içerisinde görüyorsunuz, bu konuda ne kadar cesursunuz hep birlikte görelim.

transparan-seksi-mini-elbise

 

  1. Gündüz Kombinleri

 

Yinelemek gerekirse, transparan kombinler genellikle gece kombinlerinde kendini göstermektedir. Ancak, transparandan vazgeçemeyenler bu kombinlerin daha basit varyasyonlarını günlük hayatlarında da kullanabilmektedir. Bu tarz transparan kombinler tabi ki de vücudun bütününü sergilemekten çok, sadece bir ya da birkaç bölümünü açıkta bırakan bir tarzdadır. Özellikle son dönemlerde elbiselerin bel bölgelerinde, sırt ya da yaka detaylarında transparan kullanımına rastlanılmaktadır.

Leighton-Meester-Transparan-Fotograflari-5

  1. Gecelikte Vazgeçilmez

 

Cesur ve bir o kadar iddialı bayanlar, transparan kombinleri hemen her zaman gecelik seçimlerinde kullanırlar. Bu bayanlar için transparan olmayan bir gecelik alışverişi neredeyse imkansızdır.

73ca3434ec99f589947cb8123161f226

  1. Adeta Bir ‘Cesur Yürek’

 

Gelelim transparanın en cesur kullanıcılarına. Bu kişiler transparanı korkusuzca her haliyle kullanabilir, transparan kombinlerini istedikleri gibi belirleyebilirler. Genellikle yerli ve yabancı ünlülerin bu deni cesur trasparan kombinleri yaptığını söyleyebiliriz. Ama kim bilir biz göremesek de sizlerin içinde de bu cesur kombinleri rahatlıkla kullanabilenleriniz vardır.

kollari-transparan-elbise

Karar verin bakalım siz bunların hangisi içerisinde yer alıyorsunuz. Masum küçük transparan detaylar mı? Gecelikte vazgeçilmeziniz mi? Yoksa, cesur gece kıyafetleri mi? Karar tamamen sizin.