Trenckot Kombin Onerileri

Trenckot kullanımı son zamanlarda oldukça trend haline geldi. Sizler de eğer sahip değilseniz mükemmel trenckotlar alıp modaya uyabilir ve oldukça tarz bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarına oldukça uygun bir görünüm sergileyen trenckotlar ile çok havalı kombinlere imzalar atabilirsiniz. Sizin için birbirinden hoş kombin örnekleri sunuyoruz.

Trenckot Kullanimi

Trenckot Kombin Önerileri

Özellikle ilkbahar aylarına çok yakışacak bu şort ile trenckot kombini oldukça havalı bir görünüm sergiliyor. Sizler de salaş şort  ve tişörtünüzün üzerine trenckot alabilirsiniz ve çok tarz bir görünüme ulaşabilirsiniz. Büyük çantalar ve botlar ile kombinizi tamamlayabilirsiniz. Henüz havanın tam ısınmadığı ilkbahar aylarının başlarında bot kombinleri sizi çok havalı bir görüntüye ulaştıracak. İsterseniz şortunuzun altına siyah renkte uzun çoraplar da giyebilir ve farklı görünebilirsiniz. Siyah çanta modelleri de sizi çok iddialı gösterecek.

Trenckotların her rengi çok cool ve tarz bir görünüm sergiliyor. Örnekteki gibi son zamanlarda oldukça trend olan kısa bluzlar ve yüksel bel pantolonların üzerine birbirinden farklı trenckotlar kullanabilirsiniz. Şapka gibi aksesuarla kullanmanız size fazlasıyla iddialı bir hava katacaktır. Özellikle düz spor ayakkabılar ile oldukça cool ve tarz görünebilirsiniz. Eğer kombininize farklı bir renk katmak istiyorsanız bordo gibi renklerde çanta tercihleri yapabilirsiniz.

Trenckot Kombini

Trenckotları pantolon ya da şortlarla olduğu gibi elbiseler  ile de çok güzel bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Pembe renkli trenckot siyah beyaz elbise modeli ile çok uyumlu bir görünüm sergilemiş ve elbiseye çekici bir renklilik katmış. Sizler de elbise modellerinize  pembe gibi renklerdeki trenckotlarınız ile renklilik ve farklılık katabilir çok tarz görünümlere imza atabilirsiniz. Bu tarz bir kombinde çanta rengini sade tutmalısınız. Dilerseniz topuklu, dilerseniz babet tarz ayakkabılar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.