Vizyona Giren Filmler

0
115

Her hafta sonu etkinliklerimizden biri olan sinemada bu haftada birbirinden güzel ve etkileyici filmler sizleri bekliyor. İşte vizyona giren filmler;

1) Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı:

Haftanın animasyon filmi olan evcil hayvanların gizli yaşamı filminin önermesi, sizler evde yok iken evcil hayvanlar neler yapıyor? mantığından yola çıkılarak oluşturulmuştur. Animasyonun seslendirmesinde birçok ünlü isim yer almaktadır. Bu isimler arasında Louis C.K., Kevin Hart gibi önemli figürler yer almaktadır. Oldukça keyifli bir film olan bu animasyon aileniz ile izleyebileceğiniz güzel bir filmdir.

2) Emanet

Haftanın yerli filmi olan “Emanet” etkileyici konusu ve oyuncu kadrosu ile bu hafta sinemaseverlere keyifli dakikalar yaşatacak gibi duruyor. Filmin konusu; bir cinayet anında bu olaya tanık olan küçük bir kızı kurtarmaya çalışan bir güvenlik görevlisini anlatmaktadır. Bir polisiye ve aksiyon filmidir.

3) Kurtarıcı

Haftanın polisiye ve aksiyon yabancı üretim filmi olan “Kurtarıcı”, kaliteli oyuncu kadrosu ile ön planda gözüküyor. Film Harry Turner adlı bir kişinin CIA ekibinde yer almasını anlatıyor. Ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir türlü istediği ekibe giremeyen ve faal olarak görev alamayan Harry, Leanorda’nun başına bela aldığını öğrenince durmamaktadır ve emir dinlemeden sahaya inmektedir. Oldukça etkili bir senaryoya sahip gibi gözüken film izlemeye değer.

4) Kabustan Gelen

Haftanın korku filmi olan  Kabustan Gelen adlı yapım , dikkat çeken kadrosu ile korku filmi severleri ekran başına topluyor. Çocuğu ölen bir ailenin bir başka küçük çocuğu evlatlık edinmesini temel alan film, bu çocuğun gördüğü rüyaların gerçekleşmesini anlatıyor.

5) Hayran (FAN)

Yapımı Hint olan bu film, gerilim kategorisi ile bu hafta siz sinemaseverlerin karşısına geçmektedir. Kendisine çok benzeyen bir ünlünün hayranı olan Gaurav, bir yetenek yarışmasını taklit sayesinde kazanmaktadır. Buradan Mumbai’ye giden Gaurav işler istediği gibi gitmeyince çok sevdiği ünlünün şöhretini bitirmek ister. Haftanın gerilim filmi olan “Hayran” bu hafta sizleri sinemaya davet etmektedir.