Kim demiş XL adam Çekici olmaz diye?

erkek mont lacivert

Her yaşın bir güzelliği var diyen adama sesleniyorum, sadece yaşın değil,  bedenin de ayrı bir güzelliği var. XL adam çekici olabilir göz ardı ederek yaşamak mümkün değil, güzellik göreceli bir kavramdır, herkesin güzellik anlayışı farklıdır, diyerek başınızı ağrıtmaya niyetimiz yok. Güzellik anlayışını değiştirecek ipuçları ve önerilerimiz ile sizlerin karşısındayız.

xl-erkek

  • XL Erkek Geniş Omuzludur
  • genis-omuz-erkek

Kadınların alışveriş tutkularını, günümüzdeki moda anlayışını da göz önünde bulundurursak elimizde kocaman bir kadın gardırobu ve küçük bir köşede bucakta erkekler için kalan küçük bir bölüm. Bizim konumuzu o bölüm ki ve o aralardan sırıtan muntazam şekilde asılmış bir ceket. XL adam çekici sözü buradan türemektedir, güzel bir ceketin içine giyilmiş bir tişört ile her durumdan kendini kurtarabilir.

 

  • XL Adam Elbiselerin İçinde Kaybolmaz.

yesil-tisort

Elbiselerin için de kaybolmak, tarz meselesinin biraz dışında ki bir konu.  Yapılan bir çalışmaya göre erkeğin makbul olan XL bedeni olarak görülmüştür, bunun sebebi aslında basit, kadınlar sahiplenilmek ister, sarıldıklarında kendilerini güvende hissetmek isterler. Konumuzun fazla dışına çıkmadan, özetlemek gerekirse zaten XS bedene göre 1-0 önde başladınız demektir. Bu avantajınızı kullanmak ise o kadar da zor değil, biraz dik duruş, kendinden emin bir tavır, sizin fark edilmenize olanak sağlayacaktır.

  • XL Adam’ın Çekici Olması İçin Zengin Olmasına Gerek Yoktur

erkek-giyim

Güzel giyinmek için zengin olmanıza gerek yoktur, mesela giyim ve moda sektörü XL beden için üretim yapmaktadır,  girdiğiniz her alışveriş merkezi içerisinde fiyat seçeneklerinizin artması, sizin için en büyük nimetlerdendir. Hele hele, çevremizdeki XS bedenindeki arkadaşlarımızın çocuk reyonlarından alışveriş yaptığı gerçeğini de göz önünde bulundurduğumuzda.

Şimdi XL adam çekici sözünü tekrar hatırlatmak istiyoruz sizlere, basit değişiklik biraz duruş, biraz gülüş, ufak tefek dokunuşlarla 1-0 önde başladığınız hayatınıza hat trick yaparak devam edebilirsiniz.