Pastel Tonları Deneyin

b1
Yağmur çizmeleri
yıllardan beri sonbahar ve kış sezonu başta olmak üzere yağmurlu günlerin vazgeçilmez parçaları olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok marka değişik modeler ve renklerde her stile  ve her bütçeye hitap eden yağmur çizmelerini alıcıların beğenisine sunuyor. Bu yazımızda sezonun trendi yağmur çizmelerinin nasıl kullanabileceğimize yakından bakalım. Yağmur çizmeleri normal çizmelere göre daha sert materyellerden yapıldığından feminen stilin star parçaları olan eteklerle, taytlarla kombini yapılabilir. Özellikle kombininizde kış aylarında çok kullanılmayan pastel tonlarına yer vererek daha canlı bir görünüme ulaşmanız mümkün.

Cesur Renkler Seçin

2014-yagmur-botu-modelleri-ve-kombinleri741869677
Çeşit çeşit, renk renk yağmur çizmelerini tabi ki sonbahar ve kışın vazgeçilmez renkleri olan kahve tonlarıyla da kombinlemek mümkün. Eğer sizin stilinize uyan bir yağmur çizmesini bulduysanız onu dar paça pantolon ve triko bluzlerle kombinleyerek de stil ikonuna dönüşmeniz mmümkün. Sezonun bu trend parçalarını kombinlerken renk seçimlerinde cesur olmakta fayda var. Özellikle sık kullanılan sonbahar kış sezonu renklerinin yanı sıra sarı, yeşil pembe gibi birçok renk seçeneğine göz gezdirmenizde fayda var.

Özgün Olmaya Çalışın

wellies-279852918
  Yağmur çizmelerinizi özellikle sonbahar aylarında mini eteklerinizle ve şortlarınızla da kombinleyebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz ekim ayı hem şortlarınıza veda etmek hem de yağmur çizmelerinizi farklı bir kombinde değerlendirmek için biçilmiş kaftan denebilir. Hatta renkli çorapları da kombininize katarak çok daha farklı bir stil oluşturmanız mümkün.

 

 

Panço ve Ceketlerle Kombinleyebilirsiniz

yagmur-cizmesi-kombinleri-nasil-yapilir99855926

Daha feminen bir stiliniz varsa ve elbiseden vazgeçmem diyenlerdenseniz, elbiselerinizin üstüne yine sezonun trend parçalarından olan pançolar ya da değişik kesimleri olan stil sahibi ceketler ile yağmur çizmelerinizi kombinlemeniz mümkün. Oldukça popüler olan ve ayaklarınızı yağmurdan korumak için biçilmiş kaftan olan bu çizmelerle siz de kendi kombinlerinizi yaratabilir ve sokaklarda stilinizle parlayabilirsiniz.

big_4733_triko-bayan-panco-(-siyah-)