Kadınların en büyük dertlerinden biri de çantalarıdır. Onlarca çanta arasından bugün hangisini alacaklarını düşünürler. Bu noktada size önerebileceğimiz çözüm baskılı bez çanta modelleridir.

Baskılı Bez Çanta Modelleri

Birçok baskılı bez çanta modeli bulunmaktadır. Bu modeller baskısız olarak da satılmaktadır. Genelde tercih edilenleri baskılı modellerdir. Baskılı bez çanta modelleri tasarımcılar tarafından Zet gibi web sitelerinde yayınlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Dilerseniz bez çanta üzerine transfer baskı ile kendi tasarımınızı da baskı olarak yaptırabilirsiniz. İstediğiniz tasarımın baskısı transfer baskı ile bez çanta üzerine uygulanabilmektedir.

transfer-baskili-trend-bez-canta

Transfer Baskılı Moda: Bez Çanta

Transfer baskılı bez çanta günümüz modası haline gelmiştir. Bunun sebebi istenilen her tasarımın transfer baskı ile bez çanta üzerine basılabilmesidir. Birçok örneğini Zet gibi web sitelerinde bulabileceğiniz transfer baskılı bez çanta ile kombininizi tamamlayabilir veya yeni tarzlar yaratabilirsiniz. Transfer baskı yirmi beş yıkamaya kadar dayanıklı olduğundan bez çanta ile farklı kombinler yaratabilirsiniz. Transfer baskılı bez çanta kullanımı Türkiye’de henüz başlamış olsa da doğa dostu olduğundan hızla artmaktadır. Farkındalık projeleri tarafından da tercih edilen baskılı bez çanta aynı zamanda tanıtım ürünü olarak da kullanılabilir.

toptan-transfer-baskili-moda-bez-canta

Transfer Baskı Nasıl Yapılır?

Transfer baskı yapım aşaması birkaç adımdan oluşur. Öncelikle tasarım ters döndürülerek transfer kağıdı üzerine çıktısı alınır. Daha sonra transfer kağıdının boş kısımları kesilir. Ardından yüksek ısı ve basınç uygulayan baskı makinasının süre ve sıcaklık derecesi ayarları yapılır. Transfer baskı işlemi farklı kumaşlar için farklı sıcaklık ve farklı süre ayarı gerektirdiğinden bu işlem önemlidir. Bez çanta baskı makinasının baskı bölümüne koyulur ve transfer baskı kağıdı üzerine ters bir şekilde konur. Makinanın düğmesine basılır ve gereken sürede yüksek basınç ve sıcaklık uygulanır. İşlem tamamlandıktan sonra transfer kağıdı bez çanta üzerinden sökülür. Böylelikle transfer baskılı bez çanta hazırlanmış olur. Transfer baskılı bez çanta, baskı aşamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Siz de toptan transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isterseniz İşte Çanta’ya aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

İşte Çanta İletişim Bilgileri

İşte Çanta’ya aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Hobyar Mah. Hoca Hanı Sok. Ak Han No:8/61 Fatih/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta: destek@istecanta.com
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta