Yılbaşı geceleri her zaman diğer gecelerden farklı ve önemli bir gün olarak sayılmıştır. Haliyle yılbaşı gecelerinin bu özelliği, ona daha çok önem vermeyi gerektiriyor. Yılbaşı gecesinde ne giyeceğini bilemeyenler için,yılbaşı gecesi kombin önerileri hazırladık.

Sadeliğin şıklığı:

yilbasi-elbise

2016 yılında kısa elbiseler bir hayli moda. Bu yılbaşında tercihinizi sade ve kısa abiye elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Makyajınızı baskın ve güçlü yaptığınızda ise; kombininize çekici bir görüntü katacaksınız.Elbise tercihinizi düz siyah veya krem tonlarında, veya bunların aksine koyu kırmızı tonlarında kullanabilirsiniz.

Tek renk kombini:

tek-renk-elbise

Bu sezonun en favori kombinleri haline gelen tek renk kombinleri, yılbaşı gecelerinin de yıldızı olacak. Özellikle bu yıl çok popüler olmuş tek renk kombinleri; tepeden tırnağa her aksesuarın aynı renk olmasıyla elde ediliyor. Kıyafete bütünlük ve uyum getirmeyi başaran bu kombinler, sizi risk almadan şık yapmayı başarıyor.Tek renk kombinlerini en çok abiyelerde, daha sonra gece için diğer kombinlerde kullanabilirsiniz.

Sade ve kibar:

sade-elbise

Bu yıl deriler bir hayli moda. Deri kıyafetler yılbaşı gecelerinin en çok gördüğümüz kıyafetlerinden biri haline gelecek. Düz siyah elbise, taşlı siyah çanta, altın rengi takılar ve vamp makyajla gecenin en şık bayanlarından biri olacaksınız.

Kırmızı kombin:

yilbasi-kirmizi-elbise-modelleri-ve-kombinler-2015-9

Kırmızı-2016-Yılbaşı-Elbise-Modelleri

Klasik bir detay olmasına karşın yılbaşı gecelerinin en çok kullanılan rengi kırmızı oluyor. Kırmızı rengi, herhangi bir aksesuar tercihinizde de kullanabilirsiniz. Kıyafetinizin sade olmasına karşın, iddaalı bir görüntü vermek sizin elinizde. Gerek makyaj gerek seçeceğiniz baskın renkte aksesuarlarla kombininiz farklı ve çarpıcı gözükecek. Kırmızı düz renk elbise, beyaz kürk kaban, altın renk çanta, ve ona yakın seçeceğiniz aksesuarlarla yılbaşı gecesinin en göze çarpan isimlerinden biri olacaksınız.