yirtik pantolon kombinleri

Değişen trendlerin olmazsa olmazı; kot pantolonlar her zaman moda sayfalarının üst sıralarında yerini alır. Renk, boyut, tarz olarak farklılık gösterse de kot rahatlığın ve şıklığın temsilcidir. Günümüzde yırtık pantolon modası almış başını gidiyor. Peki, bu kot pantolon modasını nasıl kendi tarzımızla kullanabiliriz hep birlikte inceleyelim.

Şık Yırtık Pantolon Kombinleri

Kot pantolon kombinlendiği diğer kıyafetlerin tarzına bürüne bilen mucizevi bir parçadır. Eğer yırtık pantolon ile şık bir kombin yapmak istiyorsanız; streç sadece dizi yırtık ya da tamamen bol yüksek bel boy friend olarak adlandırdığımız pantolonların paçalarını kıvırarak altına giyeceğiniz stiletto tarzı topuklu ayakkabılarla kullanabilirsiniz. Gideceğiniz yere bağlı olarak bu pantolon ayakkabı kombinin üstün bol beyaz gömlek; boy friend pantolonun bolluğunun aksin üste yapışan resmi bir ceket; streç yırtık pantolonların üstüne bol yapay kürk montlar tercih edebilirsiniz.

 yirtik pantolon modelleri

Spor Yırtık Pantolon Kombinleri

Günlük hayatınızda rahatlığa önem veriyorsanız yırtık pantolon seçenekleri tam size göre… Boy friend tarzı olarak adlandırılan bol yırtık pantolonların üstüne giyeceğiniz standart v yaka bir tişört ile pantolon kemer yerine bağlayacağınız kareli bir gömlek sayesinde salaş ve şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Ya da kış aylarına daha uyun olması adına mom Jean olarak adlandırılan yüksek bel yer yer bollukları olan yırtıkları hafif sıyrıklar şeklinde yapılmış pantolonun üstüne giyeceğiniz yumuşak renklerde bir kazak ve maxi boy olarak adlandırılan ayak bileklerinde biten uzun paltolar kullanarak kombinleyebilirsiniz. Spor şıklığın son parçası da tabii ki spor ayakkabılardır.

 yirtik-pantolon-kombinleri-0506

Yaratıcı Yırtık Pantolon Kombinleri

Değişik tarzlara açık bir insansanız; yırtık pantolon modellerinin içine giyeceğiniz file çoraplar stilinize farlı bir hava katacaktır. Siyah deri ceketle ve asker bot ya da stiletto ile kombinleyebilirsiniz.